logo

Wysoka jakość, solidność i niezawodność

O nas

Firma ITC istnieje od 1989 roku. To nowoczesne i profesjonalne przedsiębiorstwo eksportowe branży szwalniczej. Specjalizujemy się w wyrobach szytych, które wykonujemy jako podwykonawca według życzeń naszych klientów i od lat współpracujemy ze znanymi firmami z całej Europy. Posiadamy bogate doświadczenie w kooperacji międzynarodowej. Od lat współpracujemy z wieloma znanymi firmami z całej Europy.

Zlecenia w naszej firmie realizujemy kompleksowo - poczynając od wzorów, poprzez produkcję, aż po dostawę finalnego produktu do odbiorcy. Dysponujemy 170 osobowym wykwalifikowanym i doświadczonym personelem oraz rozbudowanym parkiem maszynowym. Zasoby te są gwarancją terminowego i profesjonalnego wykonania każdego, nawet najtrudniejszego zlecenia.

Dzięki krótkim terminom realizacji oraz wysokiej dokładności i powtarzalności wykonywanych serii, ugruntowaliśmy wśród naszych klientów pozycję rzetelnego i fachowego podwykonawcy. Jakość wykonania naszych wyrobów potwierdzona została certyfikatem ISO 9001.

Jesteśmy dumni, że nasza firma jest utożsamiana z wysoką jakością, solidnością i niezawodnością!

Polityka prywatności